Anno1777 Srbija
Dobrodošli na oficijalni forum srpske ANNO zajednice. Molimo vas da se registrujete kako bi vam kompletan sadržaj postao dostupan.

Borbe, robovi i ratovi

Ići dole

Borbe, robovi i ratovi Empty Borbe, robovi i ratovi

Počalji  Beredom taj Uto Dec 21, 2010 5:59 am

Jedan od najboljih načina zarade je porobljavanje drugih igrača.

Postupak je jednostavan. Na vertikalnom meniju odaberite opciju FIGHT, a zatim na centralnom delu ekrana odaberite protivnika i pritisnite ATTACK pored njegovog imena.

Borbe, robovi i ratovi 8yrvcj

Dobićete poruku da li je vaš napad uspešno izveden ili upozorenje o tome da ste tog igrača već napadali u poslednja 24h.

Borbe, robovi i ratovi 27wzuw2

Povratkom na meni HOME prikazaće vam se tajmer za odbrojavanje do mogućeg sledećeg napada.

Borbe, robovi i ratovi 2w6wa6g

Ispod vremena, dugme FINISH omogućava da prekinete tajmer i budete spremni za sledeći napad, ali će vas to zadovoljstvo koštati 0,1 euro, što ekonomski gledano uopšte nije isplativo.

Pošto ste pobedili, dobili ste bonus od države i novog direktnog roba. Ponovnim klikom na FIGHT i odabirom SLAVES na horizontalnom meniu u sredini ekrana prikazaće vam se lista svih vaših direktnih robova.

Borbe, robovi i ratovi 23kcls2

Pored slike vašeg roba dobićete podatke o njegovom državljanstvu, trenutnoj lokaciji gde se nalazi i broju robova koje poseduje. Takođe ćete imati uvid u rashode i prihode koje vam taj rob donosi. Pritiskom na dugme REPORT dobićete detaljnu listu prihoda i detalje o količini novca koje poseduje.

Roba možete zadržati, prodati, blokirati (zaključati) ili osloboditi.

Prodaju roba obavljate klikom na dugme SELL, i u prazno polje upišite vrednost u zlatu koju biste želeli da dobijete i pritiskom na OK vaš rob će se naći na pijaci roblja.

Blokada ili zaključavanje direknog roba se vrši na perjod od 7 dana i plaća se u eurima. Blokadom zadržavate pravo na posedovanje tog roba i niko u tom periodu ne može da ga napadne i da vam ga preotme.

Poslednja opcija je oslobađanje roba i po meni jedno potpuno uzaludno dugme Very Happy

Beredom
Admin

http://anno1777.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Borbe, robovi i ratovi Empty pozzzz

Počalji  kiconio taj Pet Sep 23, 2011 9:40 am

jel bolje npadadati prodavati robove ili ih cuvati...kako to da znam..ja sam novi u igri?

kiconio

Nazad na vrh Ići dole

Borbe, robovi i ratovi Empty Re: Borbe, robovi i ratovi

Počalji  Beredom taj Ned Sep 25, 2011 10:30 pm

Ako napadash u regionu poput Beograda (regioni gde se mnogo napada) robove je najbolje prodavati, ali ako odesh u neku regiju gde nema mnogo akcije onda mozesh i da ih chuvash i uzimash bonuse nekoliko dana. Naravno iskalkulishi kako cesh vishe da zaradish (prodajom za 0.02 golda zaradish 0.01 gold ili oko 0.35 rsd-a, a bonusima da bi to uzeo treba bar nekoliko dana)

Beredom
Admin

http://anno1777.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Borbe, robovi i ratovi Empty Re: Borbe, robovi i ratovi

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu